815
Zobrazení

Zdravím,
nabízím kódování a programování webových šablon v HTML5 nebo WORDPRESSU totožné s grafickými návrhy. U HTML kóduji responzivně s použitím frameworku Twitter Boostrap. Využívám technologie Less. SEO optimilizace jak ve wordpressu tak i normalni HTML (on-page, off-page).

Ideální předloha je ve formátu PSD (Adobe Photoshop).

Kódování webových šablon nabízím podle požadavku na rychlost dodání a složitosti šablony v různých cenových hladinách.

V případě dlouhodobé spolupráce či externí spolupráce jsem schopen cenu přizpůsobit. Nicméně hledám klienty, kteří jsou ochotní zaplatit za kvalitní práci, rychlou komunikaci a spolehlivost.

Zde se můžete podívat na nějaké moje reference:

http://janlasac.cz/#portfolio

Nebo případně pošlu nejnovější reference do zpráv.

Email: honzik2005@gmail.com
Tel: 774873698

(815)

WordPress programátor, kóder – HTML5, JQuery, CSS3

38 komentářů

 • Adéla Janušová
  Adéla Janušová
  Odpovědět

  “Spolupráce s Honzou na našich webových stránkách byla skvělá. Je tvořivý a sám přispívá svými originálními nápady. Především oceňuji jeho trpělivost při vysvětlování a předělávání podle mých přání.”

 • Pavel
  Pavel
  Odpovědět

  Nabídku programování od tohoto pána jsem využil. Byl jsem velice spokojený, práce byla rychle a kvalitně zpracovaná a také za dobrou cenu. Doporučuji!, Pavel

 • Profilový obrázek
  Tomas
  Odpovědět

  Musim priznat, ze me Honza velmi mile prekvapil, jiz drive jsem zadaval weby ruzne po svete, ale Honza je dukazem toho, ze i v CR se da najit clovek, ktery odvede kvalitni praci rychle. O to vice potesi proaktivni pristup.

  Diky a tesim se na dalsi spolupraci. Tomas (dronee.cz)

 • Profilový obrázek
  Kamila Turková
  Odpovědět

  Děkuji Honzovi,za vytvoření webových stránek.Jeho originální nápady a cit pro detaily mě mile překvapily.Jsem velmi spokojená.Všem doporučuji.Důkazem je web masaze-kamila.cz

 • Igor Ollé
  Igor Ollé
  Odpovědět

  Pan Lasac mi pomohl s realizací projektu, od kterého jiní kodéři utíkali. Dokázal splnit veškerá kritéria zadání a když viděl nedostatky v plánovaném řešení, sám mě na ně upozornil a záhy navrhl zlepšení. Výsledkem naší spolupráce byl úspěšný projekt, spokojený klient a mě se podařilo najít schopného kodéra pro dlouhodobou spolupráci.

 • Profilový obrázek
  Katarína
  Odpovědět

  Musím pochváliť Jána za výbornú spoluprácu na updateovaní našej stránky http://www.lezeckastena.sk. Vybral krásny vizuál, stránka je prehladnešia, krajšia. Veľmi mu ďakujem za trpezlivosť. Ján je veľmi šikovný človek, vynikajúco rozumie wordpressu a určite sním ešte budeme spolupracovať pri ďalšom webe! Odporúčam!

 • Profilový obrázek
  Josef Scharfen
  Odpovědět

  Dekujeme mockrat za praci na dvou webech na platforme WordPress, ktere potrebovali dukladnou aktualizaci a vyreseni problemu s kompatibilitou jednotlivych casti. Rychlou a kvalitni praci muzeme jen doporucit. Jeste jednou diky!

 • Profilový obrázek
  Honza
  Odpovědět

  Po úvodních rozpacích se vše obrátilo pozitivním směrem a s výsledkem i přístupem k dokončení zakázky jsem velmi spokojený a děkuji.

 • Profilový obrázek
  Jiří Nytra
  Odpovědět

  Velice děkuji panu Janu Lasacovi za rychlou a vstřícnou pomoc s webem umístěným na Wordpresu. Český hosting mi web zablokoval s tím, že došlo k bezpečnostnímu problému na této doméně z důvodu neaktualizace bezpečnostních aktualizací. Pan Jan Lasac velice rychle tento bezpečnostní problém vyřešil a web zprovoznil. Vynikající je také komunikace a spolupráce s drobnými úpravami webu. Jiří Nytra

 • Profilový obrázek
  Ondra
  Odpovědět

  potřeboval jsem zprovoznit šablonu od prestashopu pro svůj eshop, za pár hodin bylo hotovo. Kvalitní práce a rychlost dodání, Doporučuji

 • Profilový obrázek
  Symbol
  Odpovědět

  Děkujeme Honzovi za skvělou spolupráci při tvorbě našeho nového e-shopu. Oceňujeme jeho rychlost, spolehlivost a nápady. Naše stránky jsou dle našich představ a jsme moc spokojení.

 • Profilový obrázek
  Jitka
  Odpovědět

  Jan Lasac má profesionální a vstřícný přístup. Ze začátku mě trochu odrazovala spolupráce přes půl republiky, pouze po internetu bez možnosti osobní schůzky, ale nakonec šlo vše hladce a s novou podobou blogu jsem jsem velice spokojená.
  Doporučuji, určitě bych Janovy služby využila znovu 🙂

 • Profilový obrázek
  Radka
  Odpovědět

  Děkuji za spolupráci a vytvoření složitého webu, kdy nebylo zrovna jednoduché se orientovat v zadání, a také oceňuji profesionální přístup a hlavně téměr nonstop komunikaci, což bylo skvělé, jelikož práce probíhala na dálku. Těším se na další spolupráci.

 • Profilový obrázek
  Martina
  Odpovědět

  Ještě jednou děkuji za tvorbu úžasného webu, který splňuje všechny mé požadavky. Pan Lasac je zkrátka člověk na svém místě – profesionální a vstřícný. Oceňuji především bleskovou komunikaci a trpělivost, kterou se mnou měl. Dodržel vše, na čem jsme se domluvili, takže ho můžu jedině doporučit. A ještě jednou díky 🙂 .

 • Profilový obrázek
  REALITNÍ KRÁL
  Odpovědět

  S prací pana Lasace jsme byli velice spokojeni. Komunikace probíhala po emailech i telefonech obratem. Na všem jsme se dobře domluvili. Nyní máme nový hezký a funkční web. Ještě jednou děkujeme!

 • Profilový obrázek
  claudia simon
  Odpovědět

  Ještě jednou moc děkuji za vytvoření nádherného webu/blogu. Splňuje absolutně všechny moje představy a náročná očekávání. Pan Lasac je opravdu velice profesionální, trpělivý a vstřícný. Velmi oceňuji bleskovou komunikaci, každý můj požadavek byl ihned vykonán. Podpora i pomoc naprosto špičková. Jsem opravdu spokojena nad veškerá svá očekávání. Ještě jednou děkuji za vše 🙂

 • Profilový obrázek
  Mgr. et Bc.Miroslav Krsek
  Odpovědět

  Pro dynamickou dobu dynamický web. Uživatelsky přívětivý, přehledný, ale přitom viditelně se odlišující od zavedeného standardu v oboru podnikání jeho objednatele. Web, který vás zviditelní, i když má cíleně jen tři základní barvy v jejich odstínech.
  Web, který vám utkví v paměti. Takový jsem chtěl a mám. Protože jsem se obrátil na programátora a kódera, Jana Lasače.

 • Profilový obrázek
  JOSLA Fitpark s.r.o.
  Odpovědět

  Skvělá spolupráce na redesignu našeho webu, díky za nápady, rychlé provedení a uvedení do provozu.Velmi mile překvapila okamžitá reakce na všechny naše dodatečné požadavky a úpravy. Výsledkem je další spokojený zákazník, ještě jednou díky, určitě se ke spolupráci rádi vrátíme!

 • Profilový obrázek
  BlondeBlog4U
  Odpovědět

  Děkuji touto cestou Honzovi za výbornou práci na mém Blogu ! DOPORUČUJI 🙂 Honza je rychlý, spolehlivý a rozhodně člověk na svém místě . Dokáže se vžít do přání zákazníka a zrovna tak rychle promění myšlenku ve skutečnost !!

 • Profilový obrázek
  Petr
  Odpovědět

  I já jsem využil služby pana Jana Lasače, když jsem potřeboval zachránit e-shop, který tvořil nejmenovaný rádoby odborník. Nakonec jsme začali úplně od začátku a byla to asi dobrá volba. Vše funguje jak má a i když to se mnou neměl pan Lasač jednoduché. Splnil moje představy a za to mu děkuji a doporučuji všem. Ohodnotit jeho práci můžete sami: http://www.automotoelektronika.cz

 • Profilový obrázek
  David Michovský
  Odpovědět

  Pan Lasac je poklad! Kdybych na něj přišel dřív, mohl jsem si ušetřit spoustu nervů a hlavně peněz. Vůbec se nedivím, že zde má 100% hodnocení. Dělá dobře, rychle, za standardní ceny, ale co je nejdůležitější hlavně KOMUNIKUJE a je téměř vždy po ruce. Náš nový e-shop https://hotrock.cz udělal perfektně a dál ho společně zlepšujeme. Ještě jsme se osobně nesetkali, ale určitě to bude i fajn člověk v osobním životě. Přeji mu hlavně dlouhé zdraví a sílu na programování, protože ho budu využívat minimálně dalších sto let. 🙂

 • Profilový obrázek
  B.
  Odpovědět

  Potřebovala jsem pomoci s eshopem, komunikace byla bez problémů, vše proběhlo v pořádku a velmi rychle. Spokojenost. 😊

 • Profilový obrázek
  Jitka Kopecká
  Odpovědět

  Skvělá práce a velmi rychlá komunikace. Pravidla nastavená při počáteční komunikaci fungovala po celou dobu spolupráce a to i bez písemné smlouvy. Nesmírně oceňuji lidský přístup, kdy má Honza trpělivost vysvětlovat a hlavně chápat požadavky i v jazyce laika, dodržuje termíny a výsledná práce odpovídá požadavkům. Ve spolupráci budeme pokračovat.

 • Profilový obrázek
  Microcomp Milevsko
  Odpovědět

  Děkujeme za perfektně odvedenou práci. Náš e-shop (gravirovane-stitky.cz) byl docela složitý, ale pan Lasac vše zvládl a vyřešil podle našich představ. Byl vždy velice ochotný, rychlý a vstřícný. Vyzdvihnout je třeba perfektní komunikaci. Měl s námi velkou trpělivost.
  Všem doporučujeme.

 • Profilový obrázek
  Eva
  Odpovědět

  Dotek motýla, kosmetický salon Brno
  17.9.2018
  Spolupráce s panem Lasákem na mém webu kosmetický salon Dotek motýla proběhla úspěšně. Poté co jsme si vyjasnili, jak má web vypadat, šla komunikace jako na drátku, rychle, bez problémů a zbytečných prodlev. Stránky jsou krásné funkční a splňují přesně mou představu o nich. S výsledkem jsem naprosto spokojená. Mohu jen doporučit.
  Děkuji, Eva Vlčková

 • Profilový obrázek
  Levandulová Farma - Přikrylovi
  Odpovědět

  Velmi dobrá spolupráce, profesionální přístup a rychlá reakce na naše všechny naše požadavky, kterých nebylo málo. Velká spokojenost, vřele všem doporučujeme navázat spolupráci s panem Lasačem. Děkujeme za výborně odvedenou práci, se vším jsme byli maximálně spokojeni. Velmi si vážíme vzácných rad, kterém nám pan Lasač, kterého nyní považujeme za mistra v oboru, dal. Náš firemní web s e-shopem levandulovafarma.cz jede výborně. Všem doporučujeme.

Profilový obrázek

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>